Student na tropieProjekt NBPWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

23.03.-25.04.20 r. ,,Student na t®opie” – termin dostarczenia prac przedłużony do 25 kwietnia 2020 r.

Dział Promocji i Współpracy PPUZ zaprasza wszystkich studentów Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Student na t®opie”. Ostateczny termin dostarczenia prac został wydłużony do 25 kwietnia 2020 r.

Każdy miłośnik fotografii może spróbować swoich sił, mierząc się z innymi w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej Gali Finałowej. Tematem konkursu jest studenckie życie w Nowym Targu.

Nadesłane do 25 kwietnia 2020 roku prace będą rozpatrywane w trzech kategoriach: Sceneria, Portret, Reportaż. W każdej z nich zostaną przyznane miejsca I, II i III. Zwycięzca w każdej z poszczególnych kategorii otrzyma hulajnogę elektryczną, zdobywca II miejsca – kamerę sportową, zaś osoba, która zajmie III miejsce stanie się właścicielem słuchawek bezprzewodowych. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zdjęcia należy dostarczyć w formie elektronicznej (obligatoryjnie w formacie JPG o rozdzielczości min. 300 DPI, dłuższy bok min. 3500 x 2300 albo wyższej). Fotografie trzeba dołączyć do wypełnionego formularza, który dostępny jest na stronie www.ppuz.edu.pl w zakładce „Zgłoszenia” i przesłać na adres: promocja@ppuz.edu.pl. Uczestnik konkursu może zgłosić w każdej z kategorii maksymalnie po trzy zdjęcia, jednak w sumie nie więcej niż sześć zdjęć.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać w holu budynku TATRY.

Celem konkursu jest umożliwianie studentom rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie talentów.

Organizatorem konkursu jest Dział Promocji i Współpracy PPUZ w Nowy Targu.

Opr. Anna Gródek, DPiW

Regulamin konkursu     |     Plakat     |     Zgłoszenia