Student na tropieProjekt NBPdzień otwartyankietaWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

28.01.20 - Podhalańska Uczelnia z wizytą w małopolskich szkołach

Podhalańska Uczelnia z wizytą w małopolskich szkołach

Ostatni tydzień przed feriami obfitował dla Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu w liczne wyjazdy do małopolskich szkół.

więcej »

27.01.20 - Szkolenie warsztatowe z Bielenda Professional

Szkolenie warsztatowe z Bielenda Professional

Dnia 26.01.2020 r. w laboratorium kosmetologii PPUZ odbyło się spotkanie warsztatowe z firmą Bielenda Professional, na którym studentki nabywały umiejętności w zakresie nowoczesnej pielęgnacji anti‑aging.

więcej »

21.01.20 - Warsztaty dziennikarskie w Limanowej

Warsztaty dziennikarskie w Limanowej

17 stycznia 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej odbyły się warsztaty dziennikarskie, które poprowadził dr Krzysztof Waśkowski, zastępca dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki ds. studenckich i kształcenia. Spotkanie było...

więcej »

20.01.20 - Studenci, absolwenci i wykładowcy na Balu Architekta - styczeń 2020

Studenci, absolwenci i wykładowcy na Balu Architekta - styczeń 2020

Studenci Koła Naukowego Modulor po raz kolejny zorganizowali Bal Architekta. Motywem przewodnim balu, który odbył się 16 stycznia 2020 r. był Dziki Zachód.

więcej »

17.01.20 - Międzynarodowy „Godny cas” w PPUZ w Nowym Targu

Międzynarodowy „Godny cas” w PPUZ w Nowym Targu

Podczas piątkowego wieczoru aula Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej zamieniła się w magiczne miejsce pełne wdzięcznych dźwięków, barwnych tańców i radości życia. Nie mogło być inaczej, skoro na scenie pojawił się zespół „Młode Podhale”. Koncert „Godny cas”...

więcej »

15.01.20 - FINAŁ IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu

FINAŁ IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu

15 stycznia 2020 roku w PPUZ w Nowym Targu odbył się finał IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu. Konkurs został zorganizowany przez filologię angielską PPUZ w Nowym Targu.  Konkurs składał się w dwóch etapów: etapu szkolnego oraz...

więcej »

14.01.20 - Dr Katarzyna Ceklarz otrzymała Medal Pamiątkowy Podhala

Dr Katarzyna Ceklarz otrzymała Medal Pamiątkowy Podhala

Katarzyna Ceklarz z Rabki-Zdroju, doktor nauk humanistycznych w zakresie etnologii i antropologii kulturowej, socjolog, a także wykładowca Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na kierunku turystyka i rekreacja została wyróżniona Medalem Pamiątkowym Podhala....

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 108

Zapowiedzi

Ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka

Od 22 lutego 2020 r. ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka.

więcej »

17.02.-20.03.20 r. ,,Student na t®opie” – Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ

Dział Promocji i Współpracy PPUZ ogłasza Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ ,,Student na t®opie”. Każdy miłośnik fotografii może spróbować swoich sił, mierząc się z innymi w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej Gali...

więcej »

24-25.02.20 r. Ogólnopolskie Zimowe Senioriady na Podhalu w Rabce-Zdroju

Inspiracją do organizacji Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady była „Spartakiada Integracyjna Dzieci i Młodzieży pod patronatem mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego” oraz  letnie olimpiady dla seniorów w Łazach.

więcej »

11.03.20 r. Dzień otwarty w PPUZ w Nowym Targu

Dział Promocji i Współpracy PPUZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 11 marca 2020 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

16.04.20 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Turystyka a środowisko”, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 r.

więcej »

27.04.20 r. XII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na XII Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Promocja zdrowia w ontogenezie”, która odbędzie się 27 kwietnia 2020 r.

więcej »

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »