Rektorrekrutacja 20 21rekrutacja2020rachunkowość i analitykaperspektywydziennikarstwo nowoscProjekt NBPBaner FE

Aktualności

19.05.20 - Gospodarka przestrzenna. Zapraszamy na studia!

Gospodarka przestrzenna. Zapraszamy na studia!

Gospodarka przestrzenna. Zapraszamy na studia!

więcej »

18.05.20 - Zasady ograniczające ryzyko zakażenia podczas prowadzenia zajęć w pracowniach i laboratoriach PPUZ w Nowym Targu, a także zajęć w terenie, obowiązujące od dnia 25 maja 2020 r.

Zasady ograniczające ryzyko zakażenia podczas prowadzenia zajęć w pracowniach i laboratoriach PPUZ w Nowym Targu, a także zajęć w terenie, obowiązujące od dnia 25 maja 2020 r.

więcej »

18.05.20 - W setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

W setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki”  

więcej »

18.05.20 - Ostatnia droga burmistrza Marka Fryźlewicza

Ostatnia droga burmistrza Marka Fryźlewicza

W dniu 16 maja 2020 r. Podhale pożegnało śp. Marka Fryźlewicza – wieloletniego burmistrza Nowego Targu. Uroczysta msza św. odbyła się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 115

Zapowiedzi

Quest po Nowym Targu

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca 2020 r.) można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja PPUZ w Nowym Targu ...

więcej »

Informacja o terminach rekrutacji

Rejestracja w systemie e-Kandydat będzie możliwa już od 1 czerwca 2020 r. i potrwa do połowy sierpnia 2020 r., tak aby wszyscy kandydaci mogli bez problemów aplikować na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

Program Stypendialny im. Bekkera

Celem Programu im. Bekkera jest umożliwienie naukowcom i nauczycielom akademickim odbycia stażu podoktorskiego, a także prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów potrzebnych do pracy naukowej w renomowanych ośrodkach zagranicznych – na zasadach stypendialnych. Został on...

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »