ankietaWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

08.12.19 - PONE otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”

PONE otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”

Podhalański Ośrodek Nauk Ekonomicznych otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”. Całkowita wartość projektu wynosi: 78 410,00 zł.

więcej »

06.12.19 - Wykład otwarty pt.: „Filozofia w służbie polityki. Wielcy myśliciele Oświecenia wobec upadku Polski”

Wykład otwarty pt.: „Filozofia w służbie polityki. Wielcy myśliciele Oświecenia wobec upadku Polski”

W piątek 6 grudnia br. w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wykład otwarty wygłosił dr Jacek Kordel, pracownik naukowy Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegent omówił polityczne okoliczności pierwszego rozbioru Polski oraz towarzyszącą...

więcej »

06.12.19 - Targi Edukacyjne w Zakopanem z udziałem podhalańskiej uczelni

Targi Edukacyjne w Zakopanem z udziałem podhalańskiej uczelni

5 grudnia Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu wybrała się do Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem na Targi Edukacyjne.

więcej »

03.12.19 - PPUZ z wizytą w Bieczu

PPUZ z wizytą w Bieczu

28 listopada br. mgr Justyna Adamczuk oraz studenci kierunków medycznych Instytutu Nauk o Zdrowiu wybrali się do Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu.

więcej »

02.12.19 - „Rozpoznawanie stylów architektonicznych” w ZSHT w Zakopanem

„Rozpoznawanie stylów architektonicznych” w ZSHT w Zakopanem

W ramach działań promocyjnych Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu mgr Agnieszka Czajkowska w odpowiedzi na zaproszenie Joanny Ząbkowskiej-Pary udała się do Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem. Spotkania odbyły się 8 i 22 listopada br.

więcej »

25.11.19 - TRUDNA AWANGARDA. Polska architektura przełomu 1981-89

TRUDNA AWANGARDA. Polska architektura przełomu 1981-89

Dział Nauki i Wydawnictw uprzejmie informuje, iż ukazała się monografia naukowa TRUDNA AWANGARDA. Polska architektura przełomu 1981-89 autorstwa Krystyny Styrny-Bartkowicz

więcej »

25.11.19 - Zbiórka pieniędzy na rzecz Justyny Stochel

Studenci i pracownicy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz chorej na guza pnia mózgu Justyny Stochel. Udało się zebrać 2 207,61 zł. Środki zostały wpłacone na konto Fundacji Siepomaga, która zbiera datki dla chorej.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 106

Zapowiedzi

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »

Funkcjonalność i estetyka przestrzeni publicznej

Interdyscyplinarne studia podyplomowe stanowią połączenie teorii i praktyki przygotowującej słuchacza do analizy i oceny funkcjonalności i estetyki otoczenia oraz do podstaw projektowania i kreowania koncepcji zmian w przestrzeni publicznej, a zatem do zaistnienia w sposób merytoryczny...

więcej »

Zostań dziennikarzem!

Interesuje Cię pisanie tekstów? Chciałbyś publikować?  Nie chowaj tekstów do szuflady! Zacznij przygodę z dziennikarstwem już dziś! Przyłącz się do zespołu redakcyjnego magazynu "RES", pierwszej oficjalnej gazety PPWSZ tworzonej przez studentów dla studentów! Napisz do nas:...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »