Student na tropieProjekt NBPdzień otwartyankietaWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

13.01.20 - O palącym problemie zatrutego powietrza w PPUZ w Nowym Targu

O palącym problemie zatrutego powietrza w PPUZ w Nowym Targu

13 stycznia 2020 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się Konferencja antysmogowa „Stan powietrza  a zdrowie”. Problem zatrutego powietrza dotyczy każdego z nas, dlatego warto rozmawiać i poszukiwać najlepszych rozwiązań, dla wspólnego dobra....

więcej »

12.01.20 - Rabczański Orszak Trzech Króli z udziałem zespołu „Młode Podhale”

Rabczański Orszak Trzech Króli z udziałem zespołu „Młode Podhale”

Gościem specjalnym tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Rabce-Zdroju był Uczelniany Zespół Góralski „Młode Podhale”. To już siódma edycja wydarzenia. Hasło tegorocznego Orszaku brzmiało: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

więcej »

10.01.20 - SUKCES KU AZS PPUZ NA AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SNOWBOARDZIE

SUKCES KU AZS PPUZ NA AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SNOWBOARDZIE

W dniu 10. stycznia w Kluszkowcach reprezentantki KU AZS PPUZ w Nowym Targu w składzie: Oliwia Pawlikowska (sport), Olimpia Kwiatkowska (sport), Aleksandra Takuśki (bezpieczeństwo narodowe) zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej mistrzostw. Zawodniczki rywalizowały w dwóch...

więcej »

23.12.19 - Życzenia świąteczne JM Rektora ks. płk (r) dr hab. Stanisława Gulaka

Życzenia świąteczne JM Rektora ks. płk (r) dr hab. Stanisława Gulaka

"Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata I wyciągasz do niego ręce, Jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg Pokochał innych przez Ciebie, Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie" Matka Teresa z Kalkuty ...

więcej »

20.12.19 - Spotkanie opłatkowe społeczności PPUZ

Spotkanie opłatkowe społeczności PPUZ

Każdego roku w okresie świąt Bożego Narodzenia, społeczność akademicka Podhalańskiej Państwowej Uczelni  Zawodowej w Nowym Targu gromadzi się na uroczystym spotkaniu bożonarodzeniowym, aby moc sobie złożyć serdeczne życzenia.

więcej »

17.12.19 - Wykład pt.: Chęć do komunikowania się w języku angielskim w klasie wśród studentów trzeciego wieku

Wykład pt.: Chęć do komunikowania się w języku angielskim w klasie wśród studentów trzeciego wieku

17 grudnia 2019 roku w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbył się wykład mgr Anny Borkowskiej dotyczący chęci do komunikowania się w języku angielskim w środowisku klasowym.

więcej »

16.12.19 - Finał Podhalańskiej Akcji Charytatywnej Serce za Serce

Finał Podhalańskiej Akcji Charytatywnej Serce za Serce

Kolejna edycja Podhalańskiej Akcji Charytatywnej Serce za Serce za nami. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, 16 grudnia br. do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Nowym Targu trafiły paczki z trwałymi środkami spożywczymi, środkami czystości, artykułami plastycznymi,...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 108

Zapowiedzi

Ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka

Od 22 lutego 2020 r. ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka.

więcej »

17.02.-20.03.20 r. ,,Student na t®opie” – Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ

Dział Promocji i Współpracy PPUZ ogłasza Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ ,,Student na t®opie”. Każdy miłośnik fotografii może spróbować swoich sił, mierząc się z innymi w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej Gali...

więcej »

24-25.02.20 r. Ogólnopolskie Zimowe Senioriady na Podhalu w Rabce-Zdroju

Inspiracją do organizacji Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady była „Spartakiada Integracyjna Dzieci i Młodzieży pod patronatem mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego” oraz  letnie olimpiady dla seniorów w Łazach.

więcej »

11.03.20 r. Dzień otwarty w PPUZ w Nowym Targu

Dział Promocji i Współpracy PPUZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 11 marca 2020 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

16.04.20 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Turystyka a środowisko”, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 r.

więcej »

27.04.20 r. XII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na XII Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Promocja zdrowia w ontogenezie”, która odbędzie się 27 kwietnia 2020 r.

więcej »

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »