Student na tropieProjekt NBPdzień otwartyankietaWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

12.12.19 - Warsztaty Świąteczne ‘Christmas is in the air’

Warsztaty Świąteczne ‘Christmas is in the air’

Dnia 12 grudnia 2019 roku na Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyły się językowe warsztaty świąteczne przygotowane przez studentów drugiego roku filologii angielskiej z PPUZ w Nowym Targu.  

więcej »

11.12.19 - Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych w PPUZ w Nowym Targu

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych w PPUZ w Nowym Targu

11 grudnia br. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyło się spotkanie studentów z Konsulem USA Joelem Fitch’em, dotyczące programu Summer Work and Travel.

więcej »

09.12.19 - W ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem o potrzebie nauki języka angielskiego

W ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem o potrzebie nauki języka angielskiego

9 grudnia br. mgr Marta Ciemińska poprowadziła w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku na Dunajcem warsztaty językowe pn. „Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego dla potrzeb zawodowych”. Wizyta odbyła się w ramach działań promocyjnych uczelni.

więcej »

08.12.19 - PONE otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”

PONE otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”

Podhalański Ośrodek Nauk Ekonomicznych otrzymał dofinansowanie od Narodowego Banku Polskiego w ramach konkursu pt. „Uczelnie szkołom – o finansach z NBP”. Całkowita wartość projektu wynosi: 78 410,00 zł.

więcej »

06.12.19 - Wykład otwarty pt.: „Filozofia w służbie polityki. Wielcy myśliciele Oświecenia wobec upadku Polski”

Wykład otwarty pt.: „Filozofia w służbie polityki. Wielcy myśliciele Oświecenia wobec upadku Polski”

W piątek 6 grudnia br. w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wykład otwarty wygłosił dr Jacek Kordel, pracownik naukowy Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegent omówił polityczne okoliczności pierwszego rozbioru Polski oraz towarzyszącą...

więcej »

06.12.19 - Targi Edukacyjne w Zakopanem z udziałem podhalańskiej uczelni

Targi Edukacyjne w Zakopanem z udziałem podhalańskiej uczelni

5 grudnia Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu wybrała się do Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem na Targi Edukacyjne.

więcej »

03.12.19 - PPUZ z wizytą w Bieczu

PPUZ z wizytą w Bieczu

28 listopada br. mgr Justyna Adamczuk oraz studenci kierunków medycznych Instytutu Nauk o Zdrowiu wybrali się do Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 108

Zapowiedzi

Ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka

Od 22 lutego 2020 r. ruszają zajęcia w ramach programu Legia Akademicka.

więcej »

17.02.-20.03.20 r. ,,Student na t®opie” – Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ

Dział Promocji i Współpracy PPUZ ogłasza Konkurs Fotograficzny dla Studentów PPUZ ,,Student na t®opie”. Każdy miłośnik fotografii może spróbować swoich sił, mierząc się z innymi w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej Gali...

więcej »

24-25.02.20 r. Ogólnopolskie Zimowe Senioriady na Podhalu w Rabce-Zdroju

Inspiracją do organizacji Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady była „Spartakiada Integracyjna Dzieci i Młodzieży pod patronatem mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego” oraz  letnie olimpiady dla seniorów w Łazach.

więcej »

11.03.20 r. Dzień otwarty w PPUZ w Nowym Targu

Dział Promocji i Współpracy PPUZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 11 marca 2020 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

16.04.20 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Turystyka a środowisko”, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 r.

więcej »

27.04.20 r. XII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na XII Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Promocja zdrowia w ontogenezie”, która odbędzie się 27 kwietnia 2020 r.

więcej »

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »