Student na tropieProjekt NBPWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

25.02.20 - VII Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu

VII Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu

W dniach 24-25 lutego 2020 roku w Rabce – Zdroju odbyła się VII Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu, zorganizowana przez Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku, do udziału której jako partner został zaproszony Instytut Nauk o Zdrowiu Kierunek Pielęgniarstwo PPUZ w Nowym Targu.

więcej »

25.02.20 - „Masz głos!” – radiowa odsłona Warsztatów dziennikarskich

„Masz głos!” – radiowa odsłona Warsztatów dziennikarskich

Kim jest dziennikarz radiowy? Jaki jest największy atut radia w kontekście innych mediów? Po co dziennikarzowi ćwiczenia z emisji głosu? Na te i inne pytania próbowali znaleźć odpowiedź uczestnicy drugiej odsłony Warsztatów dziennikarskich w PPUZ.

więcej »

21.02.20 - PPUZ z wizytą w Tymbarku

PPUZ z wizytą w Tymbarku

20 lutego 2020 roku studenci kierunków medycznych Instytutu Nauk o Zdrowiu wraz z opiekunem, Kierownikiem Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej PPUZ, mgr Justyną Adamczuk wybrali się do Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

więcej »

18.02.20 - Konferencja pt. "Działalność klubów sportowych i kierunki rozwoju sportu w Nowym Targu"

Konferencja pt. "Działalność klubów sportowych i kierunki rozwoju sportu w Nowym Targu"

W dniu 18 lutego przedstawiciele Państwowej Podhalańskiej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wzięli udział w konferencji pt. "Działalność klubów sportowych i kierunki rozwoju sportu w Nowym Targu". Konferencja została zorganizowana przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji.

więcej »

13.02.20 - Studenci i wykładowcy Instytutu Nauk o Zdrowiu na Balu Fizjoterapeuty –styczeń 2020

Studenci i wykładowcy Instytutu Nauk o Zdrowiu na Balu Fizjoterapeuty –styczeń 2020

Studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu kierunku Fizjoterapia i Dietetyka po raz kolejny zorganizowali BAL FIZJOTERAPETY 2020. W milej atmosferze i dostojnej Gali,   studenci wraz z Dyrektorem Instytutu Nauk o Zdrowiu i Kadrą dydaktyczną bawili się przy pięknej karnawałowej muzyce.  ...

więcej »

13.02.20 - Wykład mgr Iwony Hodorowicz w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

Wykład mgr Iwony Hodorowicz w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

12 lutego 2020 r. w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej mgr Iwona Hodorowicz wygłosiła prelekcję pn. „Zmiany pokoleniowe i wynikające z nich trendy w turystyce”.

więcej »

03.02.20 - Kolędowe ostatki u św. Kingi

Kolędowe ostatki u św. Kingi

Uczelniany Zespół Góralski Młode Podhale działający przy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wraz z Chórem św. Kingi wystąpił na Kolędowych ostatkach. Koncert organizowany jest przez Stowarzyszenie św. Kingi w Świdniku. Była to okazja do zaprezentowania...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 111

Zapowiedzi

23.03.-25.04.20 r. ,,Student na t®opie” – termin dostarczenia prac przedłużony do 25 kwietnia 2020 r.

Dział Promocji i Współpracy PPUZ zaprasza wszystkich żaków Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Student na t®opie”. Ostateczny termin dostarczenia prac został wydłużony do 25 kwietnia 2020 r.

więcej »

16.04.20 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko" - ODWOŁANA

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia zdrowia publicznego koronawirusem, decyzją organizatorów V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko"  zaplanowana na 16 kwietnia 2020 r. ZOSTAJE ODWOŁANA.

więcej »

27.04.20 r. XII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na XII Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Promocja zdrowia w ontogenezie”, która odbędzie się 27 kwietnia 2020 r.

więcej »

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »