Student na tropieProjekt NBPWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Aktualności

31.01.20 - Początkujący dziennikarze na warsztatach w Podhalańskiej Uczelni

Początkujący dziennikarze na warsztatach w Podhalańskiej Uczelni

W ostatni czwartek stycznia początkujący dziennikarze pogłębiali swoją wiedzę i rozwijali warsztat w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu. Pierwsze z cyklu czterech spotkań dotyczyło redagowania tekstów medialnych.

więcej »

28.01.20 - Podhalańska Uczelnia z wizytą w małopolskich szkołach

Podhalańska Uczelnia z wizytą w małopolskich szkołach

Ostatni tydzień przed feriami obfitował dla Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu w liczne wyjazdy do małopolskich szkół.

więcej »

27.01.20 - Szkolenie warsztatowe z Bielenda Professional

Szkolenie warsztatowe z Bielenda Professional

Dnia 26.01.2020 r. w laboratorium kosmetologii PPUZ odbyło się spotkanie warsztatowe z firmą Bielenda Professional, na którym studentki nabywały umiejętności w zakresie nowoczesnej pielęgnacji anti‑aging.

więcej »

21.01.20 - Warsztaty dziennikarskie w Limanowej

Warsztaty dziennikarskie w Limanowej

17 stycznia 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej odbyły się warsztaty dziennikarskie, które poprowadził dr Krzysztof Waśkowski, zastępca dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki ds. studenckich i kształcenia. Spotkanie było...

więcej »

20.01.20 - Studenci, absolwenci i wykładowcy na Balu Architekta - styczeń 2020

Studenci, absolwenci i wykładowcy na Balu Architekta - styczeń 2020

Studenci Koła Naukowego Modulor po raz kolejny zorganizowali Bal Architekta. Motywem przewodnim balu, który odbył się 16 stycznia 2020 r. był Dziki Zachód.

więcej »

17.01.20 - Międzynarodowy „Godny cas” w PPUZ w Nowym Targu

Międzynarodowy „Godny cas” w PPUZ w Nowym Targu

Podczas piątkowego wieczoru aula Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej zamieniła się w magiczne miejsce pełne wdzięcznych dźwięków, barwnych tańców i radości życia. Nie mogło być inaczej, skoro na scenie pojawił się zespół „Młode Podhale”. Koncert „Godny cas”...

więcej »

15.01.20 - FINAŁ IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu

FINAŁ IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu

15 stycznia 2020 roku w PPUZ w Nowym Targu odbył się finał IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu. Konkurs został zorganizowany przez filologię angielską PPUZ w Nowym Targu.  Konkurs składał się w dwóch etapów: etapu szkolnego oraz...

więcej »
1 ... 3 4 5 6 7 ... 111

Zapowiedzi

23.03.-25.04.20 r. ,,Student na t®opie” – termin dostarczenia prac przedłużony do 25 kwietnia 2020 r.

Dział Promocji i Współpracy PPUZ zaprasza wszystkich żaków Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Student na t®opie”. Ostateczny termin dostarczenia prac został wydłużony do 25 kwietnia 2020 r.

więcej »

16.04.20 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko" - ODWOŁANA

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia zdrowia publicznego koronawirusem, decyzją organizatorów V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Turystyka a środowisko"  zaplanowana na 16 kwietnia 2020 r. ZOSTAJE ODWOŁANA.

więcej »

27.04.20 r. XII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Iw związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Komitet Organizacyjny podjął decyzję o odwołaniu pierwotnie zaplanowanego terminu konferencji tj. 27.04.2020. Nowy termin uzależniony jest od sytuacji epidemiologicznej w Polsce i będzie podany w odrębnym...

więcej »

Warsztaty dziennikarskie w PPUZ w Nowym Targu

Od stycznia do kwietnia 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu będą się odbywały Warsztaty dziennikarskie organizowane przez wykładowców Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »