Rektorrekrutacja 20 21rekrutacja2020rachunkowość i analitykaperspektywydziennikarstwo nowoscProjekt NBPBaner FE

Aktualności

21.04.20 - Pomoc psychologiczna online dla studentów

Pomoc psychologiczna online dla studentów z całej Polski – to nowa inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który przygotował akcję „Strefa komfortu PSRP”. Każdy student może skorzystać z terapii online i wziąć udział w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Projekt dofinansowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

więcej »

21.04.20 - Większa dostępność wsparcia finansowego dla studentów

18 kwietnia 2020 r. - wraz z wejściem w życie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 - wprowadzono zmiany w systemie świadczeń dla studentów.

więcej »

20.04.20 - Praca doktorska Katarzyny Ceklarz nagrodzona

Praca doktorska Katarzyny Ceklarz nagrodzona

Praca doktorska Katarzyny Ceklarz – doktora nauk humanistycznych w zakresie etnologii i antropologii kulturowej, socjologa, a także wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na kierunku turystyka i rekreacja zdobyła drugie miejsce w Konkursie im. Walerego Goetla

więcej »

15.04.20 - Prace dyplomowe studentów i absolwentów kierunku architektura PPUZ w Nowym Targu

Miesięcznik Architektura & biznes opublikował  prace dyplomowe studentów i absolwentów kierunku architektura PPUZ w Nowym Targu. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

więcej »

14.04.20 - Przedłużenie ograniczenia działalności Uczelni do 26 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przedłużyło okres ograniczenia działalności Uczelni do 26 kwietnia 2020 r. Nadal obowiązuje wymóg prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, a weryfikacja efektów uczenia się może odbywać się poza siedzibą Uczelni z użyciem technologii informatycznych.

więcej »

14.04.20 - Ważne - Koronawirus COVID-19

UWAGA!!! OD DNIA 16.04.2020r., ZGODNIE Z WYTYCZNYMI MINISTRA ZDROWIA, NA TERENIE UCZELNI  OBOWIĄZUJE NAKAZ ZASŁANIANIA UST I NOSA (MASECZKA, SZALIK, CHUSTKA)  

więcej »
1 ... 3 4 5 6 7 ... 115

Zapowiedzi

Quest po Nowym Targu

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca 2020 r.) można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja PPUZ w Nowym Targu ...

więcej »

Informacja o terminach rekrutacji

Rejestracja w systemie e-Kandydat będzie możliwa już od 1 czerwca 2020 r. i potrwa do połowy sierpnia 2020 r., tak aby wszyscy kandydaci mogli bez problemów aplikować na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

Program Stypendialny im. Bekkera

Celem Programu im. Bekkera jest umożliwienie naukowcom i nauczycielom akademickim odbycia stażu podoktorskiego, a także prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów potrzebnych do pracy naukowej w renomowanych ośrodkach zagranicznych – na zasadach stypendialnych. Został on...

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »