Rektorrekrutacja 20 21rekrutacja2020rachunkowość i analitykaperspektywydziennikarstwo nowoscProjekt NBPBaner FE

Aktualności

26.03.20 - Przedłużenie terminu wnoszenia opłat za świadczone usługi edukacyjne

Szanowni Studenci, informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 26/2020 Rektora PPUZ w Nowym Targu z dnia 26 marca 2020 r. w sprawie przedłużenia terminu wnoszenia opłat za świadczone usługi edukacyjne, terminy opłat za studia niestacjonarne, kształcenie cudzoziemców, powtarzanie semestru lub zajęć upływające 15 i 30 marca oraz 15 kwietnia 2020 r. zostają przedłużone do 15 maja 2020 r.

więcej »

24.03.20 - Przedłużenie terminu zawieszenia zajęć do 10 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, przedłuża się termin zawieszenia wszystkich zajęć dla studentów na Uczelni do 10 kwietnia 2020 r. Jednocześnie zaznaczamy, że kształcenie w formie zdalnej nadal będzie kontynuowane.  

więcej »

23.03.20 - Wsparcie finansowe studentów

Możliwość wsparcia finansowego studentów w związku z wprowadzeniem stanu epidemii Student, który znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej, może otrzymać w Uczelni zapomogę z funduszu stypendialnego. W szczególności podstawą wnioskowania o wsparcie może być utrata przez studenta lub członka jego rodziny źródła dochodu spowodowana ograniczeniami w funkcjonowaniu pracodawców związanymi z sytuacją wprowadzenia stanu epidemii. Wnioski o zapomogę można...

więcej »

20.03.20 - Akt Powołania Pani dr Haliny Romualdy Zięby na pełniącą obowiązki Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Akt Powołania Pani dr Haliny Romualdy Zięby na pełniącą obowiązki Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej  w Nowym Targu.

więcej »

19.03.20 - Koronawirus - jak zapobiegać zakażeniu

Koronawirus - jak zapobiegać zakażeniu

KORONAWIRUS - jak zapobiegać zakażeniu w językach: PL, ZH, EN, RU, UK, VI.

więcej »

17.03.20 - JUWENALIA 2020 ODWOŁANE

Ze względu na stale wzrastające zagrożenie rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, władze Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu w porozumieniu z Samorządem Studenckim..

więcej »
1 ... 4 5 6 7 8 ... 115

Zapowiedzi

Quest po Nowym Targu

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca 2020 r.) można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja PPUZ w Nowym Targu ...

więcej »

Informacja o terminach rekrutacji

Rejestracja w systemie e-Kandydat będzie możliwa już od 1 czerwca 2020 r. i potrwa do połowy sierpnia 2020 r., tak aby wszyscy kandydaci mogli bez problemów aplikować na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

Program Stypendialny im. Bekkera

Celem Programu im. Bekkera jest umożliwienie naukowcom i nauczycielom akademickim odbycia stażu podoktorskiego, a także prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów potrzebnych do pracy naukowej w renomowanych ośrodkach zagranicznych – na zasadach stypendialnych. Został on...

więcej »

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. "GraduatON"

Międzynarodowa Fundacja "Reaxum", realizuje Projekt pn. "GraduatON", współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2020 r.

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »