Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka
Koło Naukowe "MODULOR"

Dni otwarte w PPWSZ - 2014 r. marzec

W dniu 18.03.2014 roku  w gmachu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, odbyły się dni otwarte dla zainteresowanych studiami. Podczas tego wydarzenia  w holu głównym prezentowały sie wszystkie kierunki. Wśród licznych stoisk znajdowała się reprezentacja studentów z kierunku Architektura oraz osoby z koła naukowego  "Modulor". Stoisko kierunku cieszyło się dużą popularnością. Osoby zainteresowane mogły dowiedzieć się w jaki sposób przebiega rekrutacja oraz w jaki sposób mogą się do niej przygotować. Prezentowane były prace wykonane na zajęciach, jak i liczne prace konkursowe studentów z PPWSZ. Z kolei koło naukowe "Modulor" pokazywało swoje dotychczasowe osiągnięcia, które w znaczny sposób powiększają zakres zajęć  studenta architektury.

Autor: Michał Ptak

Zdjęcia: Biuro Promocji