Warsztaty dziennikarskieLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Doradca klienta

Nowe szanse zawodowe. Branża finansowa

Poszukujemy nowych osób do naszego zespołu, które potrafią się zaangażować i z pasją podchodzą do swojej pracy. Posiadasz predyspozycje do pracy jako doradca? Zawsze pracujemy razem jako zespół. Nasze doradztwo odbywa się indywidualnie, jednak przy wsparciu zespołu. Jest ono zorientowane na najlepsze rozwiązania dla danego Klienta . Jakość naszego doradztwa wynika z wymiany doświadczeń z kolegami z zespołu oraz wzajemnego wsparcia.

Zalety pracy jako doradca finansowy?

Elastyczność, decyzyjność i poczucie sensu - to podstawowe rzeczy, które sprawiają, że praca w branży finansowej jest tak wyjątkowa. Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko zajdziesz. Jeśli nie masz ochoty na monotonny dzień pracy i lubisz pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole to dobrze trafiłeś.

Co więcej:

  • Możesz zorganizować swoją codzienną pracę całkowicie według własnego pomysłu;
  • Sam możesz wybrać miejsce pracy i godziny pracy – tak jak Ci to odpowiada;
  • Twoje zaangażowanie decyduje o Twoim wynagrodzeniu. Jeśli chcesz, możesz zarabiać ponadprzeciętnie;
  • Masz również możliwość zbudowania własnego zespołu lub nawet przedsiębiorstwa

 

Nie musisz być profesjonalnym finansistą, aby rozpocząć z nami współpracę. Na naszych szkoleniach dowiesz się od podstaw, wszystkiego, czego będziesz potrzebować w swojej przyszłej pracy. Od samego początku zdobywasz w swoim zespole potrzebną wiedzę i doświadczenie. Szkolenia są w naszej pracy bardzo ważne.

Jako Doradca w naszym zespole jesteś nie tylko dostawcą usług, ale również zaufanym partnerem dla swoich klientów. Pomagasz zminimalizować ryzyko, zapewnić bezpieczeństwo oraz realizować cele i życzenia. Dla wybranych kandydatów możliwość współpracy z jednym z największych pośredników finansowych w Europie.

Dołącz do naszego zespołu, aby wspólnie tworzyć naszą historię sukcesu

Prosimy o wysyłanie CV na podany adres, z odpowiedzią na pytanie:

„Jakie są 3 najważniejsze cele finansowe w twoim życiu?”

Brak odpowiedzi na powyższe pytanie skutkuje nie rozpatrywaniem CV

 

 

Kontakt:

rekrutacja.projektfinanse@gmail.pl

Nr Tel: 511911674