Legia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

telefon:18 26 10 733
dos@ppuz.edu.pl

DZIEŃ OTWARTY W PPWSZ

Dnia 1 marca 2019r. w naszej Uczelni odbył się dzień Otwartych Drzwi. PPWSZ w Nowym Targu odwiedzili tegoroczni maturzyści i nie tylko wielu szkół ponadgimnazjalnych, którzy mieli okazję poznać Podhalankę od wewnątrz.

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Psychiatrycznego wraz z Kołem INTER-NURS również miało możliwość zaprezentowania swojej działalności i przybliżenia młodszym kolegom i koleżankom Kierunku Pielęgniarstwo.

Studenci kierunku Pielęgniarstwa  dokonywali pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glikemii we krwi.

Studenci I, II i III roku Pielęgniarstwa reprezentowały dzielnie Koła przy naszym stoisku – udzielały informacji, obdarowywały chętnych ulotkami i innymi materiałami promocyjnymi Uczelni. oprowadzały młodzież po naszej Uczelni, a przede wszystkim po pracowniach pielęgniarskich zlokalizowanych w Centrum Symulacji Medycznej.

Studenci pod opieką nauczycieli  (Magdalena Nieckula, Anna Fornal, Sabina Myszk, Dorota Poreba, Kinga Fecko-Gałowicz, Justyna Adamczuk) skrupulatnie i ciekawie opowiadały młodzieży o zajęciach prowadzonych w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej.

Opr. W.Ławska, U.Potaczek

Zdj: U.Potaczek