rekrutacja 20 21rekrutacja2020rachunkowość i analitykaperspektywydziennikarstwo nowoscProjekt NBPBaner FE

Galeria

  

Obrzędowość krain Podtatrza - zajęcia terenowe 20.11.2016 r.

W ramach zajęć z przedmiotu "Obrzędowość krain Podtatrza" prowadzonego przez Katarzynę Ceklarz, studenci  tradycyjnie uczestniczyli w zajęciach terenowych realizowanych w Rabce-Zdroju. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ekspozycją dwóch placówek muzealnych oraz posłuchania weselnych pieśni w wykonaniu kapeli Piotra Sularza wraz z przyjaciółmi. Tegoroczne zajęcie miały szczególny charakter również dlatego, że zbiegły się z jubileuszem 80-lecia Muzeum im....

więcej »

Obrzędowość krain Podtatrza - zajęcia terenowe 22.03.2015 r.

22 marca słuchacze studiów podyplomowych uczesniczyli w zajęciach z Obrzędowości krain Podtatrza prowadzonych przez Panią mgr Katarzynę Ceklarz.

więcej »

Obrzędowość krain Podtatrza - zajęcia terenowe 08.06.2014 r.

W niedzielę 08.06.2014 r. słuchacze studiów podyplomowych Dziedzictwa kulturowego Podtatrza uczestniczyli w  zajęciach terenowych z przedmiotu Obrzędowość krain Podtatrza prowadzonych przez Panią mgr Katarzynę Ceklarz. Grupa odwiedziła Muzeum Górali i Zbójników oraz Muzeum im. Władysława Orkana, oba ośrodki mieszczą się w Rabce-Zdroju. Ważnym elementem zajęć był strój regionalny, który podkreślił wyjątkowy charakter zajęć.

więcej »