ErasmusLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Harmonogramy zajęć

  

Semest zimowy roku akademickiego 2019/2020

 

Pływanie: wtorek 7.30 - 9.00, Pływalnia Miejska (mgr Katarzyna Węgrzyn)

Wspinaczka: wtorek 8.00 - 9.30, Pływalnia Miejska (dr Paweł Gąsior)

Wychowanie fizyczne ogólne: wtorek 16.30 - 18.00, sala SP4 os. Niwa 4 (mgr Bartosz Gotkiewicz) UWAGA!!! zajęcia w dniu 8 października zbiórka pod ZWFiS (pok. T1.34)

Elementy wychowania fizycznego z edukacja zdrowotną: wtorek 16.30 - 18.00, sala 112 (mgr Tytus Iwański)

Kickboxing: wtorek 18.00 - 19.30, sala sportowa PPWSZ T0.32 (dr Paweł Gąsior)

Fitness i muzyczne formy ruchowe: wtorek 16.30 - 18.00, sala fitness PPWSZ 139 (mgr Katarzyna Dusik)

Zespołowe gry sportowe: środa 16.30 - 18.00, sala SP4 os. Niwa 4 (mgr Tytus Iwański)

Trening siłowy: gr 1 środa 16.30 - 18.00, gr 2 18.15 - 19.45, siłownia PPWSZ T0.32 (mgr Szymon Opioła)

Turystyka górska: (mgr Katarzyna Wegrzyn) Harmonogram wycieczek:

19.10.2019 Tatry - Czarny Staw Gąsienicowy (szczegóły)

16.11.2019 Pieniny - Trzy korony

23.11.2019 Tatry - Dolina Chochołowska, Grześ

07.12.2019 Tatry - Dolina Kościeliska, Staw Smreczyński

14.12.2019 Gorce - Turbacz

Nordic Walking: środa 15.00 - 16.30, teren (mgr Szymon Opioła)

 

UWAGA!!! Każdy student uczestniczy tylko w jednym module!!!

Jest możliwośc zapisania sie na dodatkowy moduł jeśli będą wolne miejsca, w tym przypadku prosze skontaktować się z kierownikiem ZWFiS.

Nieocecności na zajęciach wychowania fizycznego można odrabiać tylko na modułach: WF ogólny lub Elementy wychowania fizycznego z edukacją zdrowotną po wcześniejszym uzyskaniu zgody prowadzącego moduł.

 

Listy studentów zakwalifikowanych na moduły:

Pływanie

Wpinaczka

Wychowanie fizyczne ogólne

Elementy wf z edukacja zdrowotną

Kickboxing

Fitness i muzyczne formy ruchowe

Zespołowe gry sportowe

Trening siłowy gr 1

Trening siłowy gr 2

Turystyka górska

Nordic Walking

 

Kierunki realizujące wychowanie fizyczne w semestrze zimowym 2019/2020:

Architektura 3 semstr

Bezpieczeństwo Narodowe 1 semestr

Filologia angielska 3 semestr

Gospodarka Przestrzenna 3 semestr

Kosmetologia 5 semestr

Ratownictwo Medyczne 3 semestr

Sport 3 semestr