Warsztaty dziennikarskieLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 733
dos@ppuz.edu.pl

III Bieg "na dobry początek"

W dniu 23.10.2017r. o godzinie 12:00 odbył się III Bieg „na dobry początek „ o puchar Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ” zorganizowany przez Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu PPWSZ w Nowym Targu, Nowotarskie Nadleśnictwo. W biegu wzięło udział 99 osób, trasa o długości 5,2 km prowadziła ścieżkami Boru Nowotarskiego, gdzie miejscem startu i mety była wiata edukacyjna Nadleśnictwa Nowy Targ. Pomoc w  biegu zapewnili członkowie Koła Naukowego „Ratownik” PPWSZ, ustawieni w siedmiu oznaczonych punktach trasy: Nr. 1 – Stołowski Karol, Dorota Mrugała, Barbara Głód Nr. 2 – Krzysztof Łukasik Eliza Zając Nr. 3 – Mateusz Kowal. Klara Roczniak, Jakub roczniak Nr. 4 – Dawid Galica-Dorula, Dagmara Trębska Nr. 5 – Ewelina Wydra, Izabela Mlostek, Weronika Szczerba Nr. 6 – Arkadiusz Piecuch, Justyna Biel, Renata Drąg Nr. 7 – Jolanta Dąbrowska, Szengera Agnieszka, Tomasz Chryc.

Impreza przebiegła pomyślnie, obyło się również bez osób poszkodowanych.