ErasmusLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

PPWSZ gościem Jubileuszowych X Europejskich Targów Produktu Regionalnego w Zakopanem

12 sierpnia Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu wzięła udział w Jubileuszowych X Europejskich Targach Produktu Regionalnego w Zakopanem. Głównym celem obecności PPWSZ w Zakopanem było jednak rozpowszechnianie informacji dotyczącej oferty edukacyjnej na rok akademicki 2019/2020. Przygotowane przez nas stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem. Studentki Pielęgniarstwa, pod okiem wykładowców pani mgr Doroty Poręby i mgr Anny Fornal przeprowadzały pomiar cukru we krwi, ciśnienia tętniczego oraz udzielały porad zdrowego stylu życia.

Dział Promocji i Współpracy wsparł swoją obecnością i zaangażowaniem wykładowca pan mgr Bartosz Warzycki z filologii angielskiej.

Ponadto przez cały dzień organizatorzy podkreślali naszą obecność na targach i zachęcali do zapoznania się z ofertą edukacyjną, dzięki temu wielu ludzi dowiedziało się o naszej uczelni i zaczerpnęło informacji.

W godzinach popołudniowych na scenie targowej  wystąpił Uczelniany Zespół Góralski " Młode Podhale", który po występnie otrzymał gromkie brawa.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom oraz studentkom drugiego roku kierunku pielęgniarstwo: Patrycji Budz, Sylwi Głodek, Nikoli Grabowskiej, Natalii Idzik, Karolinie Pierwoła, Dorocie Kowalczyk, Helenie Sołtys.

Targi okazały się być wspaniałym wydarzeniem plenerowym, a organizatorzy zadbali o promocję naszej uczelni, za co gorąco im dziękujemy.

Relacja z targów

Oprac.  DPiW