Legia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Książka życzeń i (za)żaleń - 2xŻ

Drodzy Studenci!

Oddajemy w Wasze ręce „Książkę życzeń i (za)żaleń - 2xŻ”, w której możecie wyrazić swoją opinię na temat działalności stołówki studenckiej „Pod Tatrami”. Prosimy jednak, aby umieszczane w niej informacje były zgodne z prawdą. Pamiętajmy, że pióro silniejsze jest od miecza… Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu dołoży wszelkich starań, aby strony ewentualnego sporu zostały potraktowane uczciwie i obiektywnie.

Warto podkreślić z całą mocą, że celem istnienia niniejszej książki jest dobre funkcjonowanie stołówki studenckiej. Konstruktywna krytyka potrafi wiele zmienić na lepsze. Podobnie jak słowa uznania, pochwały i wyrazy zadowolenia, których również nie powinno w niniejszej książce zabraknąć. Sposób dokonywania wpisów nie został obostrzony żadnymi szczególnymi przepisami. Prosimy jednak, aby zapiski nie pozostawały anonimowe. Tylko odwaga połączona z pełną odpowiedzialnością za słowo ma siłę dokonywania pozytywnych zmian. Prosimy przy tym o elementarną uczciwość i poczucie dobrego smaku.

Jednocześnie zachęcamy do wyrażania wyważonych opinii, aby możliwe stało się wyjście naprzeciw studenckim potrzebom.

Książka życzeń i (za)żaleń - 2xŻ” znajduje się na stołówce studenckiej „Pod Tatrami”, w miejscu oznaczonym (przy wejściu).

Samorząd Studencki