Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka
Koło Naukowe "MODULOR"

"Modulor" dla Szlachetnej Paczki - 2015 r. grudzień

KOLEJNA EDYCJA „SZLACHETNEJ PACZKI” Z MODULOREM - 2015 r.

Podobnie jak w ubiegłym roku Koło „Modulor”  postanowił podzielić się radością z innymi. Na PPWSZ po raz kolejny została zorganizowana akcja „Szlachetna Paczka”. Wraz z opiekunem koła Panią mgr Sylwią Bobak wybrana została wielodzietna rodzina  z okolic Nowego Targu. Bardzo szybko skontaktowała się z nami wolontariuszka Stowarzyszenia, która bezpośrednio opiekowała się wybraną przez nas rodziną i przez cały czas wspierała nas cennymi radami.

Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu członków Koła oraz społeczności PPWSZ zebrane zostały najpotrzebniejsze rzeczy, ubrania, artykuły spożywcze oraz szkolne, a także zakupiona została pralka.

Oto kilka słów od rodziny, która została przez nas obdarowana: „Chcielibyśmy bardzo serdecznie za wszystko podziękować. Wiemy, że słowo "dziękuję" to za mało. Wszystko jest cudowne! W życiu nie widzieliśmy tylu prezentów. Rzeczy dla dziewczynek są wspaniałe. I ta pralka - nie wiem jak mam za nią dziękować. A żywność - mamy konkretne zapasy, pewnie na cały rok. Jesteście niesamowitymi ludźmi! Dziękujemy z całego serca!”

Tekst: Karolina Wątor

Zdjęcia: Sylwia Bobak

Galeria zdjęć: