Legia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka
Koło Naukowe "MODULOR"

Nareszcie! Stało się! Studenci architektury mają swój bal - 2014 r. styczeń

Dzięki zaangażowaniu członków koła naukowego „Modulor” oraz wsparciu i przychylności  opiekunów koła Pani mgr inż arch. Anny Jędrysko oraz Pani mgr Sylwii Bobak studenci zorganizowali pierwszy w historii PPWSZ „Bal architekta”.

Pracy przy organizacji było naprawdę dużo, należało zadbać o wszystko w najmniejszych  szczegółach, członkowie koła zajęli się oprawą graficzną w formie plakatów, zaproszeń, slajderu oraz reklamą i promocją wydarzenia wśród studentów. Studenci podzielili obowiązki pomiędzy siebie, oddali swój wolny czas, nerwy, czasami nawet „pot, krew i łzy” przy organizacji co zaowocowało tak wspaniałym wydarzeniem.

Bal to ludzie którzy go tworzą, bez nich nie było by tak wspaniałej imprezy. Na balu gościliśmy ponad sto osób. Swoja obecnością zaszczycili nas m. in. Pan Rektor PPWSZ Jego Magnificencja dr hab. n. med. Iwon Grys, Pani Dyrektor Instytutu dr inż. arch. Maria Ponikiewska-Arct, wśród gości znaleźli się także wykładowcy i studenci z osobami towarzyszącymi.

Zabawa trwała do białego rana, każdy z gości był pod wrażeniem i zapewniał, że jeżeli bal będzie w następnym roku na pewno weźmie w nim udział. Chcemy podziękować za przybycie Wszystkim zebranym i mamy nadzieję na kontynuację balu architekta w kolejnych latach, aby stał się tradycją Naszej Uczelni.

Autor: Adrian Reśczak, Aneta Sulka

Zdjęcia: Grażyna Napora, Elżbieta Napora