Student na tropieerasmus weekProjekt NBPdzień otwartyankietaWarsztaty dziennikarskieFA projektBaner FE

Podhalańska Uczelnia z wizytą w małopolskich szkołach

Ostatni tydzień przed feriami obfitował dla Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu w liczne wyjazdy do małopolskich szkół. Dział Promocji i Współpracy reprezentowali: kierownik Danuta Wojdyła i Mateusz Mikucki, zaś Dział Nauczania: Małgorzata Szarlej, Agnieszka Makowska, Katarzyna Wysocka oraz Aleksandra Brynczka.

Pracownicy PPUZ odwiedzili: Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej, Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, gdzie uczniowie wysłuchali ponadto wykładu pn. „Mowa ciała cię zdradza! Rola komunikacji pozawerbalnej w porozumiewaniu się ludzi” wygłoszonego przez dra Krzysztofa Waśkowskiego, zastępcę dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki ds. studenckich i kształcenia oraz Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem.

Pracownicy DPiW przedstawili ofertę edukacyjną Podhalańskiej Uczelni, zaś reprezentantki  Działu Nauczania udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na pytania uczniów.

Anna Gródek, DPiW