Warsztaty dziennikarskieFA projektBaner FEbiblioteka

Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki - prelekcja pod tytułem „Indie oraz podwodny świat”.

Dnia 12.03.2014r. o godzinie 17.00 Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki zorganizowało prelekcje pod tytułem „Indie oraz podwodny świat”.

Spotkanie to przeprowadził bardzo doświadczony podróżnik Pan Grzegorz Zieliński, który chętnie odpowiedział na zaproszenie naszego Koła. Było to jedno z niezapomnianych wydarzeń w jakich mogliśmy brać udział. Uczestnicy za sprawą przepięknych zdjęć mogli w zaledwie kilka sekund przenieść się do niezwykle kolorowego państwa jakim są Indie. Choć przez krótkie chwile mogliśmy poczuć się jak prawdziwi mieszkańcy tego kraju. Ciekawe okazały się nie tylko same zdjęcia wykonane przez naszego prelegenta, ale również przeróżne ciekawostki z wypraw naszego obieżyświata. Nie raz przyprawiały nas one o wybuchy dużego uśmiechu, ale także zdarzały się sytuacje w których byliśmy przerażeni m.in. biedą panującą w tym kraju oraz zwyczajami jakie tam są kultywowane. 

Wspaniale było również „zanurzyć się” w podwodnym świecie, gdzie mogliśmy poznać nazwy niektórych zwierzątek tam żyjących. Mimo iż kobieca część uczestników czasami przerażała się na widok niektórych rybek, to sam widok tego co żyje w wodzie okazał się niezwykle intrygujący.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Grzegorzowi za to, że przyjął nasze zaproszenie. Pomogło to nam choć przez kilka chwil oderwać się od naszych codziennych spraw i na nowo zapaliło w nas chęć do PODRÓŻOWANIA. Liczymy na kolejne tak ciekawe prelekcje!

 

 

Inf.: Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki PPWSZ

Opr. Przemysław Zachura - Asystent Rektora 

Galeria zdjęć: