Warsztaty dziennikarskieLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Praca branża turystyczno-sportowa

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA - REKRUTACJA JESIEŃ 2019 !
Prowadzimy rekrutację uzupełniającą - Szukamy pozytywnych i pełnych energii osób z Pienin lub okolic do pracy w prężnie działającej firmie o profilu turystyczno-sportowym.

Jeżeli chcesz współtworzyć największe eventy sportowe w Polsce , organizować wyjazdy turystyczne, pracować nad nieszablonowymi projektami turystyczno - sportowymi , zachęcać do aktywności najmłodszych i pracować z nimi podczas zajęć sportowych - dobrze trafiłeś.

PRACA A SZKOŁA
Licealisto , studencie - spokojnie - poradzisz sobie . Twój grafik dopasujemy do rozkładu zajęć szkolnych , więc możesz połączyć prace z edukacją . W tygodniu szkolnym , będziemy potrzebowali Cie tylko w godzinach popołudniowych .

Jeżeli uważasz że pasujesz do naszego teamu - prześlij parę słów o sobie + profil na facebooku na info@mountain-touch.pl. Cenimy kreatywność - więc jeżeli dorzucisz krótki filmik , zdjęcie lub cokolwiek innego, co skłoni nas do wybrania Twojej osoby , niewątpliwie zaplusujesz <img class="_1ift _2560 img" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png" alt="