ErasmusLegia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Program aktywności ruchowej osób starszych z pogranicza polsko-słowackiego

Komunikaty

UWAGA!!! Badania laboratoryjne: 17.02 - 21.02.2014    

więcej »

Konferencja

W dniach 11 - 12 kwietnia 2014r. w Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznym PPWSZ w Nowym Targu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Aktywność ruchowa w okresie starzenia jako element profilaktyki zdrowotnej", zorganizaowana przez Instytut Fizjoterapii oraz Dział Nauki i Wydawnictw PPWSZ w Nowym Targu.

więcej »

Opis projektu

Projekt pt. „Program aktywności ruchowej osób starszych z pogranicza polsko-słowackiego” powstał w odpowiedzi na potrzeby i problemy osób powyżej 50 roku życia wynikające z analizy procesów społecznych i demograficznych kraju, a zwłaszcza terenów pogranicza polsko-słowackiego. Impulsem do jego stworzenia był m.in. Rządowy Program na Rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2012-2013, którego celem jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych dla godnego...

więcej »

Publikacja

Publikacja naukowa pt: "Aktywność ruchowa w okresie starzenia jako element profitaktyki zdrowotnej" „Pohybová aktivita vo vyššom veku ako súčasť zdravotnej profylaxie"

więcej »

Galeria

Zapraszamy do galerii

więcej »

Kontakt

Biuro projektu: Instytut Fizjoterapii pok. T 3.43   Koordynator projektu: mgr Katarzyna Węgrzyn (pok. T 3.43) wegrzyn.katarzyna9@gmail.com Koordynator naukowy: prof. nadzw. dr hab. Dariusz Mucha (pok. 425)  

więcej »
1 2