Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka
Pielęgniarstwo I Stopnia
Szybki kontakt

Sekretariat
Instytutu Nauk o Zdrowiu
kierunek Pielęgniarstwo

telefon: 18 26 10 726
ip@ppuz.edu.pl
Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 733
dos@ppuz.edu.pl

SENIORIADA 2019

                Dnia 1 marca 2019r. w naszej Uczelni odbył się dzień Otwartych Drzwi. PPWSZ w Nowym Targu odwiedzili tegoroczni maturzyści i nie tylko wielu szkół ponadgimnazjalnych, którzy mieli okazję poznać Podhalankę od wewnątrz. Dzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń takich jak wykłady tematyczne naszych nauczycieli akademickich, prezentacje kół naukowych itp.

                Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Psychiatrycznego wraz z Kołem INTER-NURS również miało możliwość zaprezentowania swojej działalności i przybliżenia młodszym kolegom i koleżankom Kierunku Pielęgniarstwo. Ponad to Studentki  dokonywały pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glikemii we krwi.

                Studentki I, II i III roku Pielęgniarstwa reprezentowały dzielnie Koła przy naszym stoisku – udzielały informacji, obdarowywały chętnych ulotkami i innymi materiałami promocyjnymi Uczelni. oprowadzały młodzież po naszej Uczelni, a przede wszystkim po pracowniach pielęgniarskich zlokalizowanych w Centrum Symulacji Medycznej. Studentki skrupulatnie i ciekawie opowiadały młodzieży o zajęciach prowadzonych  w pracowniach umiejętności pielęgniarskich i CSM.

                 

                Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a Studentki wykazały się  wielką charyzmą i kreatywnością.

Przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego

 Pielęgniarstwa Psychiatrycznego

Joanna  Piwowarczyk