Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Konferencja szkoleniowa dla dyrektorów, pedagogów i nauczycieli powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego - 24.01.2014 r.

W dniu 24.01.2014 r. w PPWSZ odbyła się konferencja szkoleniowa z zakresu wczesnego rozpoznawania zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży, a także z zakresu zagrożeń "w sieci". W spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu "Podhalańska otwarta" przez Dział Nauki i Wydawnictw oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie uczestniczyło prawie 300 dyrektorów, pedagogów i nauczycieli powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego.

 

Program:

  • „Wczesne rozpoznanie zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży – depresje i zagrożenie samobójstwem” – z praktyki klinicznej Pani Romualdy Ulasińskiej - psychologa, specjalisty II st. z zakresu psychologii klinicznej Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Katedry Psychiatrii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  • „Zagrożenia w sieci – profilaktyka, reagowanie” – omówienie działań podejmowanych w ramach realizacji wojewódzkiego projektu ukierunkowanego na informowanie o cyberzagrożeniach - Kom. Wojciech Chechelski – Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Komendy Policji w Krakowie.

 

 

Monika Jakobiszyn

Agnieszka Krzystyniak

Dział Nauki i Wydawnictw

 

Galeria zdjęć: