Legia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Światowy Tydzień E-książki

Szanowni Państwo,  

w dniach 3-9 marca br. odbędzie się kolejny światowy Tydzień E-książki !

W związku z obchodami tego tygodnia, przypominamy, że Biblioteka Uczelni bierze aktywny udział w popularyzowaniu różnych źródeł wiedzy, w tym również książek elektronicznych (e-ksiażek). Już 3 rok społeczność akademicka PPWSZ w Nowym Targu ma możliwość dostępu do podręczników akademickich i książek naukowych zakupionych przez Uczelnię w czytelni on-line Ibuk Libra. Wybrane e-książki - obecnie 270 tytułów - można bezpłatnie czytać przez cały rok na wszystkich komputerach w sieci Uczelni oraz na prywatnych urządzeniach elektronicznych korzystających z dostępu do Internetu (tablet, smartfon, laptop).

Ponadto, miło nam poinformować, że dla wszystkich użytkowników platformy Ibuk Libra czeka oferta specjalna.
Każdy czytelnik, po wejściu do bazy i zalogowaniu się, otrzyma tygodniowy bezpłatny dostęp do ponad 8 000 tytułów! Warto więc wykorzystać nadchodzący tydzień na e-czytanie. Z oferty specjalnej można korzystać od 5 do 12 marca 2014 !

***

Stawiając sobie za cel poszerzenie wiedzy na temat funkcjonowania bazy Ibuk Libra, w dniu 29.02.2014 r. oraz w tygodniu od 3 do 8. 03. 2014 r. w holu budynku „Tatry” Biblioteka PPWSZ udostępni specjalne stanowisko. Studenci i pracownicy będą mogli założyć w kilka minut osobiste konto myIbuk, poznać wszystkie zaawansowane opcje bazy, zapoznać się z tytułami zakupionymi przez Uczelnię na 2014 r. oraz odebrać indywidualny kod PIN, aby korzystać z kilkuset tytułów poza siecią Uczelni.      

Informacje na temat bazy Ibuk Libra znajdziecie Państwo na stronie internetowej Uczelni w zakładce BIBLIOTEKA -> E-Zasoby.
Krzysztof Bosak
czytelnia@ppwsz.edu.pl
tel. 18 26 10 714

Zachęcamy, aby szczególnie w Tygodniu E-książki poświęcić czas na zaznajomienie się z aktualnie dostępnymi książkami w bazie Ibuk Libra.

Biblioteka Uczelni
PPWSZ w Nowym Targu

Galeria zdjęć: