Legia akademickaFA projektBaner FEbiblioteka

Szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli pt. "Zmodernizowany system wspomagania rozwoju szkoły"

11 czerwca br. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu zakończyło się trwające dwa dni szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli pt. "Zmodernizowany system wspomagania rozwoju szkoły" zorganizowane przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Celem szkolenia było uwspólnienie rozumienia idei nowego systemu wspomagania rozwoju szkół, poszerzenie wiedzy na temat różnic pomiędzy rozwojem kompetencji pracowników, a wprowadzaniem zmiany na poziomie organizacyjnym, doskonalenie umiejetności związanych z realizacją nowych ofert w praktyce szkolnej jak również nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie konstruowania i realizacji rocznego planu wspomagania.

Przemysław Zachura
Asystent Rektora PPWSZ prof. Iwona Grysa