Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Uczniowie ZSCKR w Nowym Targu gościnnie w PPUZ

4 listopada 2019 r. w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu uczniowie Technikum turystyki na obszarach wiejskich w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu mieli okazję wysłuchać wykładu  pn. „Niszowe i markowe produkty turystyczne Podhala – innowacyjność a tradycja”. Tę niezwykle interesującą tematykę przybliżyły zebranym dr Małgorzata Wesołowska oraz mgr Iwona Hodorowicz – wykładowcy w Instytucie Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPUZ w Nowym Targu.

Po wykładzie uczniowie udali się do biblioteki, gdzie mgr Anna Wróbel opowiedziała im o specyfice i zbiorach obiektu. Młodzi adepci turystyki mieli okazję sięgnąć po fachową literaturę – co też chętnie uczynili.

Wizyta uczniów w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się w ramach działań prowadzonych przez Dział Promocji i Współpracy PPUZ. Wszystkie zainteresowane ofertą wykładów szkoły zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.ppuz.edu.pl/wyklady-akademickie.html

DPiW