Legia akademickaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 731
dos@ppuz.edu.pl

Warsztaty dla studentów - metoda Teddy Eddy, 21.05.2019 r.

21 maja 2019 r. odbyły się warsztaty skierowane do przyszłych nauczycieli pt. Teddy Eddie drogą do kariery lektora języka angielskiego. Spotkanie zorganizowane przez koordynatora kierunku filologia angielska oraz opiekuna praktyk pedagogicznych miało dwie części: teoretyczną i praktyczną, podczas którego studenci pierwszego i drugiego roku poznali Teddy Eddie - nową metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Prezentowana metoda jest innowacyjna, stworzona przez mamy-anglistki, które testowały metodę na swoich dzieciach.

Prowadząca warsztaty mgr Agnieszka Pędzimąż - Teddy Eddie Lesson Supervisor i lektor języka angielskiego, zaprezentowała nauczanie metodą Teddy Eddie, która w dyskretny sposób uczy dzieci 2000 słów (5000 słów to zasób jakim posługuje się dorosły Amerykanin).

opr.: Agnieszka Pędzimąż