Rektorrekrutacja 20 21rekrutacja2020rachunkowość i analitykaperspektywydziennikarstwo nowoscProjekt NBPBaner FE
Szybki kontakt

Dział Nauczania i Spraw Studenckich
ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ
pokój nr 223, 223a, 224
(18) 26 10 712,  (18) 26 10 702,
(18) 26 10 740
e-mail: dn@ppwsz.edu.pl

ZASADY REKRUTACJI

Drodzy Kandydaci!

W związku z przesunięciem terminów egzaminów maturalnych oraz ich wyników informujemy, że Uczelnia jest w trakcie dostosowywania terminarza rekrutacji oraz szczegółowych zasad rekrutacji do sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

Rejestracja w systemie e-Kandydat będzie możliwa już od 1 czerwca 2020 r. i potrwa do końca sierpnia 2020 r., tak aby wszyscy kandydaci mogli bez problemów aplikować na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie niebawem pojawią się szczegółowe informacje o dalszym przebiegu rekrutacji oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Działem Nauczania i Spraw Studenckich.

Szczegółowe zasady rekrutacji na poszczególne kierunki studiów

Szanowni Państwo

Zastanawiacie się nad tym gdzie kontynuować dalszą edukację oraz co chcielibyście robić w swoim życiu, zapoznajcie się z naszą ofertą edukacyjną, jaką Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu przygotowała dla Państwa na rok akademicki 2020/2021.

Podhalańska Państwowa Uczenia Zawodowa w Nowym Targu ogłasza rekrutację na następujące kierunki studiów:

Studia pierwszego stopnia - licencjackie i inżynierskie oraz jednolite studia magisterskie

 

Studia drugiego stopnia - magisterskie

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu planuje uruchomienie* od roku akademickiego 2020/2021 kierunku rachunkowość i analityka ekonomiczna na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym.

*Rekrutacja na studia rozpocznie się  w momencie uzyskania zgody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do prowadzenia w/w studiów.   

 

Studia podyplomowe

 

Wybierając naukę w naszej Uczelni zdobędziecie Państwo wiedzę, umiejętności, kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe, dzięki którym łatwiej odnajdziecie się na konkurencyjnym rynku pracy.